Zavolajte nám
0903 528 039

Kto sme?

Firma DiaSegment.SK ponúka širokú škálu profesionálnych diamantových nástrojov pre náročných remeselníkov. Dôkazom je narastajúce množstvo spokojných obchodných partnerov na celom území Slovenska a Čiech. V našej ponuke nájdete predovšetkým overený tovar renomovaných výrobcov z celého sveta.

Sme ešte stále mladá dynamická firma ktorá robí rada veci ináč, ako ostatní. Je pravdepodobné, že sme sa už stretli v kamenárstve, na výstave alebo na sociálnych sieťach. Okrem virtuálneho sveta pôsobíme na celom území Slovenska a Čiech. Áno, najazdíme veľa kilometrov, ale veď nieje nič lepšie ako osobný kontakt. Jeho výhodou je, že si môžete detailne prezrieť a prípadne vyskúšať alebo porovnať náš tovar.

Nakoľko neustále hľadáme kompromis medzi cenou a kvalitou, ponúkame Vám možnosť bezplatnej dopravy objednaného tovaru až k Vám (na celom území SR a ČR). Taktiež máte možnosť presvedčiť sa ešte pred uzavretím obchodu o kvalite produktov, teda takmer všetky produkty je možné pred kúpou bezplatne odskúšať a presvedčiť sa, že tovar je pre Vás vyhovujúci.

Tešíme sa na spoluprácu.