2 hodnotenia

B-Energy Power

Na kovy, laminát, drevo, mramor, keramiku

Skladom (>5 ks)
Kód: 4697
Značka: Bellinzoni
€13,37 €11,14 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 0.9 kg

POVRCHY

Produkt je možné aplikovať na kovy (železo, oceľ, hliník atď.), plastové lamináty, nábytok a drevo, mramor, kamene, keramiku. Všetky povrchy umývateľné.

VLASTNOSTI

Dôkladne čistí a odmasťuje bez poškodenia povrchov. Môže sa použiť na tkaniny bez ovplyvnenia farby. Ideálny produkt na odstraňovanie nečistôt na stoloch a nábytku.

AKO POUŽIŤ

Prípravok naneste priamo na ošetrovaný povrch, nastriekajte zo vzdialenosti 15-20 cm, nechajte pôsobiť, vyčistite bavlnenou alebo mikrovláknovou utierkou do úplného vysušenia; utrite vlhkou handričkou, aby ste odstránili všetky zvyšky. Ak chcete odstrániť hlbšie nečistoty, nechajte produkt pôsobiť aspoň 30 sekúnd.

VÝHODY

Špeciálne zloženie s neutrálnym pH a nehorľavosť umožňuje bezpečné použitie na akomkoľvek umývateľnom povrchu. Univerzálny prípravok na odmasťovanie nástrojov, strojov, diskov kolies, reťazí a mechanických častí.

RADY

Prípravok je vhodné použiť priamo na čistenú plochu, ale je možné do prípravku ponoriť aj všetky čistené kúsky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu