2 hodnotenia

B-Super Cleaner

Hĺbkový čistič na mramor, keramiku, žulu, betón

Skladom (>5 ks)
Kód: 4709
Značka: Bellinzoni
€25,03 €20,86 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 1.2 kg

POVRCHY

Porcelánová kamenina, klinker, mramor, keramika, žula, linoleum.

VLASTNOSTI

Čistiaci prostriedok na vodnej báze vhodný na hĺbkové, rýchle a účinné odmastenie všetkých umývateľných povrchov citlivých na kyslé alebo silne zásadité látky. Ideálne na čistenie po pokládke a na odstraňovanie najodolnejších škvŕn z porcelánovej kameniny. Jeho nízka zvyšková zásaditosť rešpektuje povrchy. Nízkopenivé zloženie uľahčuje oplachovanie a tiež umožňuje použitie v práčkach so sušičkou. Je určený na odparafínovanie povrchov linolea.

AKO POUŽIŤ

Pre použitie s podlahovým čističom alebo čističom podláh: rozrieďte 50 ml prípravku v litri vody, naneste roztok na povrch, nechajte pôsobiť aspoň 5 minút, pozbierajte tekutým vysávačom alebo mopom, opláchnite. Na mastné a odolné nečistoty: rozrieďte 200 ml prípravku v 1 litri vody. Na odstránenie škvŕn z porcelánovej kameniny: Neriedený prípravok nalejte na škvrnu, nechajte pôsobiť cca 30 minút, umyte kefou, mopom alebo handrou, opláchnite.

Odvoskovanie: 200 ml prípravku rozrieďte v litri vody, rozotrite po povrchu a nechajte pôsobiť aspoň 5 minút, očistite kefou, mopom alebo handrou, tekutiny vysajte vysávačom, dôkladne opláchnite.

1 odmerka = 10 ml

VÝHODY

Rešpektuje povrchy, vhodné na umývanie linoleových povrchov, ľahko sa oplachuje.

RADY

Nepoužívajte na ošetrené drevené a metakrylátové vane.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu