2 hodnotenia

B-Wash and Polish

Na pravidelnú údržbu podláh

Skladom (>5 ks)
Kód: 4706
Značka: Bellinzoni
€13,37 €11,14 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 1.1 kg

POVRCHY

Mramor, keramika, parkety, terakota.

VLASTNOSTI

Zmes voskov a čistiacich prostriedkov ho predurčuje na pravidelnú údržbu podláh, rešpektuje povrchy a nezanecháva šmuhy. Oživuje prirodzenú farbu ošetrených povrchov a chráni ich pred pošliapaním. Vďaka nízkopenivému zloženiu je vhodný na použitie v práčkach so sušičkou. Udržuje intenzívnu a pretrvávajúcu vôňu levandule v miestnostiach.

AKO POUŽIŤ

Na ručné použitie: rozrieďte 30 ml (3 uzávery) prípravku v 1 litri vody, umyte handrou na podlahu alebo mopom, nechajte uschnúť. Na konečné vyleštenie utrite suchou handričkou. Na použitie s práčkami so sušičkou: rozrieďte 20 ml prípravku v 1 litri vody.

1 odmerka = 10 ml

VÝHODY

Vysoká koncentrácia umožňuje použitie vo veľmi nízkych dávkach. Umožňuje čistenie a leštenie v jednom prechode. Udržuje podlahu čistú a lesklú po dlhú dobu.

RADY

Na riedenie odporúčame použiť teplú vodu. Nie je potrebné leštiť, ak chcete, môžete to urobiť leštičkou alebo vlnenou handričkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu