2 hodnotenia

B-Xtreme HD Cleaner MG

Na hrubé stavebné znečistenie

Skladom (>5 ks)
Kód: 4703
Značka: Bellinzoni
€25,03 €20,86 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 1.2 kg

Odstraňuje mastnotu a odolné nečistoty rôzneho druhu. Vhodné na čistenie po pokládke, na odstránenie nečistôt na stavbe. Ideálne na prípravu povrchov pred aplikáciou ochranných prostriedkov. Účinné pri odstraňovaní ošetrení aj v prípade nadmernej a nesprávnej aplikácie. Vhodné na odparafínovanie metalických voskov na pružných podlahách (bez linolea). Produkt na alkalickej báze s rýchlym odmasťovacím účinkom.

Zblízka: SILNÝ VOSK

Ako použiť:

Na hĺbkové čistenie: pomocou podlahového drhnutia alebo kefky rozrieďte prípravok 30/50 ml (použite stupnicu alebo použite 10 ml uzáver) v litri vody, naneste roztok na povrch, nechajte pôsobiť min. 5 minút, pozbierajte mokrým vysávačom alebo mopom, opláchnite. Na odolné nečistoty použite riedenie 200 ml prípravku v 1 litri vody. Na odstránenie škvŕn od porcelánovej kameniny: Neriedený prípravok nalejte na škvrnu, nechajte pôsobiť cca 30 minút, umyte, opláchnite. Odvoskovanie: rozrieďte prípravok 200 ml v jednom litri vody, roztok rozotrite po povrchu a nechajte pôsobiť aspoň 5 minút; umyte, pozbierajte mokrým vysávačom alebo mopom, dôkladne opláchnite. Prípravok nepoužívajte na nový mramor a leštené kamene, na drevo, na metakrylátové nádrže. Uchovávajte v pôvodnom obale. Pred použitím otestujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu