2 hodnotenia

B-3 Action Doccia

Odstraňovač vodného kameňa

Skladom (>5 ks)
Kód: 4691
Značka: Bellinzoni
€15,86 €13,22 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 0.9 kg

POVRCHY

Sprchový box, sklo a zrkadlá, oceľové prvky, batérie, keramika, vonkajšie sklá.

VLASTNOSTI

Výborný odstraňovač vodného kameňa, dôkladne čistí a pravidelné používanie odďaľuje jeho tvorbu. Aplikovaný na sprchový kút poskytuje vlastnosti proti pádu. Dôkladne dezinfikujte. Je tiež určený na čistenie a ochranu vodovodných batérií a prvkov z ocele, plexiskla a keramiky. Účinne odstraňuje zvyšky alebo mydlové krúžky.

AKO POUŽIŤ

Prípravok nastriekajte na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti 15-20 cm, očistite handričkou z mikrovlákna alebo špongiou. Opláchnite.

VÝHODY

Špeciálne zloženie dodáva ošetrenému povrchu efekt Easy-Clean. Formula s aktívnou penou s koncentrovaným účinkom pre vertikálne povrchy. Intenzívna a príjemná vôňa. Jednoduchá aplikácia, uľahčuje čistenie povrchov. Nezanecháva šmuhy, ľahko sa oplachuje.     

RADY

V prípade obzvlášť odolných škvŕn od vápenca sa odporúča naniesť prípravok a nechať pôsobiť 2-3 minúty, pretrieť brúsnou špongiou a dôkladne opláchnuť vodou. V prípade potreby operáciu zopakujte. Odporúča sa aplikovať na sprchovací kút zhora. Na povrchoch citlivých na kyseliny vykonajte test v skrytej časti, aby ste overili efektívnu odolnosť materiálu voči produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu