4 hodnotenia

Ultra Stripper

1 liter

Skladom (>5 ks)
Kód: 120
Značka: Bellinzoni
€19,70 €16,42 bez DPH
Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 1.2 kg

Vysoko účinný čistiaci prostriedok pre odstraňovanie nečistôt: mastnota, smog, olejové nečistoty a farby, zvyšky metalových voskov, akrilových voskov a rozpúšťadiel nanášaných na podlahy či obklady. Je veľmi vhodný pre hĺbkové očistenie podláh pred ich leštením. Ďalej je veľmi vhodný pre čistenie špár na podlahách a odstraňovaniu emailových a liehových grafitov.

Použitie na:
Mramor, žula, keramika, terasso, kamenina.

Návod na použitie:
Rozpustiť prípravok vo vode na 10 – 15 % roztok. Prípravok naneste na podlahu pomocou mopu, kefy alebo v prípade veľkých plôch použite jednokotúčový stroj. V prípade použitia na zvislých plochách nanášajte prípravok štetcom alebo brúsnou špongiou. Po nanesení prípravku dôkladne obrúste pomocou brúsnej špongie alebo kefy. Dôkladne opláchnite! V prípade potreby postup opakujte. Pri odstraňovaní grafity prípravok nerieďte a nechajte ho krátko pôsobiť (cca 2 min). Uvoľnenú farbu dôkladne opláchnite vodou.

Odporúčania:
pri odstraňovaní silného znečistenia zvýšte koncentráciu podľa potreby
na vysušenie veľkých plôch použite vysávač na tekutiny
doporučujeme oplachovať vlažnou vodou

Dávkovanie:
Rozpustiť prípravok vo vode na 10 – 15 % roztok.

Spotreba:
1 liter/ 80 – 120 m2 kamenných či cementových povrchov. Výkonnosť prípravku sa môže líšiť v závislosti na kvalite a druhu nečistoty, ktorú je treba odstrániť.

Skladovanie:
Skladujte v pôvodných obaloch pri teplote nad 5°C.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu