2 hodnotenia

AS-11, protišmykový leštiaci vosk

1l

Skladom (>5 ks)
Kód: 4955
Značka: Bellinzoni
€24,84 €20,70 bez DPH
Kategória: Leštiace prípravky
Hmotnosť: 1.1 kg

AS -11 je tekutý emulzný vosk na báze prírodných a syntetických voskov s protišmykovými prísadami. Obnovuje teplý zrkadlový lesk. Ideálne pre lesklé podlahy z mramoru, žuly, živicové mramory, mramor-cementy, terazza a glazovanej aj neglazovanej keramiky.

Jedná sa o znovu-leštiteľný prípravok, pretože je odolný voči umývaniu bežnými čistiacimi prostriedkami. Na suchej leštenej dlažbe výrazne znižuje klzkosť.

 

Použitie:

Ošetrovaná plocha musí byť dokonale čistá, suchá a bez čiastočiek prachu. Odstráňte stopy z predchádzajúceho voskovania. Pri veľmi opotrebovaných alebo veľmi znečistených podláh odporúčame použiť prípravok ULTRA STRIPPER (podlaha musí byť zbavená starých voskov a mastnoty). Po umytí podlahu dobre opláchnite a nechajte dokonale vyschnúť. Naneste vosk zriedený v pomere 1:20 vo vlažnej vode (1 uzáver na jeden liter vody) na roztieranie používajte vlhkú handru alebo mop. Nechajte vosk zaschnúť, po ošetrovanej podlahe neprechádzajte. Následne energicky preleštite handrou alebo rozleštite jednokotúčovým
leštiacim strojom na podlahy.

Pre zachovanie protišmykových vlastností odporúčame pravidelné omývanie prípravok AS-22. Po vytretí podlahy môže byť vosk znovu preleštený, ako je vyššie popísané. Nanášanie tekutého vosku vykonávajte v pravidelných intervaloch.

 

Spotreba: 50 - 400 m2 (podľa pomeru rozriedenia a nasiakavosti materiálu) z 1 litra materiálu

 

Nanášanie: mopom, valčekom, štetcom, handrou

 

Bezpečnosť práce: Produkt pri BEŽNOM použití nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu