2 hodnotenia

RR1, leštiaci vosk

Skladom (>5 ks)
Kód: 191
Značka: Bellinzoni
€17,52 €14,60 bez DPH
Kategória: Leštiace prípravky
Hmotnosť: 1.1 kg

Emulzný tekutý koncentrát k voskovaniu dlažieb z kameňa s obsahom prírodných a syntetických voskov, ktorý dlažbe (kamennému povrchu) dodáva brilantný teplý lesk, prehlbuje farbu kameňa a pôsobí odpudivo voči vode. Pri pravidelnej aplikácií dochádza k trvalému posilňovaniu kameňa s protišmykovým efektom.

Použitie na:
Mramory, žuly, gress, prírodný a umelý kameň

Návod na použitie:
Jeden vrchnák prípravku (cca malý kávový hrnček) na 2 – 3 litre čistej vody. Tento roztok nanesieme mopom alebo handrou na dlažbu (kamenný povrch) a ponecháme schnúť tak dlho, dokiaľ sa na povrchu nevytvorí matný film. Zaschnutý vosk vyleštíme filcom alebo oceľovou vatou. Aplikáciu opakujte po 12 až 14 dňoch.

Odporúčania:
Vosk nanášame na dobre umytý kameň. Odporúčame pred prvou aplikáciou hĺbkové umytie prípravkom LEM 3 pri mramoroch, resp. BERT 27 pri žulách. Pre bežnú údržbu odporúčame prípravok L&L.

Dávkovanie:
Jeden vrchnák prípravku na 2 – 3 litre čistej vody.

Spotreba:
1 liter/ 100 – 150 mpodľa nasiakavosti materiáluBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu