2 hodnotenia

B-Lem3 Exxtra MG

Superkoncentrovaný čistč voskov a povrchových ošetrení

Skladom (>5 ks)
Kód: 4712
Značka: Bellinzoni
€15,86 €13,22 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 1.2 kg

POVRCHY

Mramor, žula, betón, aglomeráty a prírodné kamene.

VLASTNOSTI

Superkoncentrovaný silný čistič s vysokým odmasťovacím účinkom na mimoriadne čistenie všetkých povrchov odolných voči vysoko alkalickým umývaniam, ako je mramor, žula, cement, aglomeráty a prírodný kameň. Vhodné na základné umývanie, príprava na ošetrenie a na koniec staveniska. Používa sa pri odstraňovaní ošetrení v prípade nesprávnej aplikácie. Má vysokú schopnosť odstraňovať vosk aj proti kovovým voskom. Nízkopenivé zloženie umožňuje použitie v práčkach so sušičkou.

AKO POUŽIŤ

Na hĺbkové čistenie: rozrieďte 30-50 ml (3-5 uzáverov) prípravku v 1 litri vody jednou kefou alebo kefou, naneste roztok na povrch, nechajte pôsobiť aspoň 5 minút, umyte, zachyťte tekutiny alebo mop, dôkladne opláchnite. Na odolné nečistoty: 150-200 ml prípravku rozrieďte v 1 litri vody, naneste roztok na povrch, nechajte pôsobiť aspoň 5 minút, umyte, pozbierajte vysávačom alebo mopom, dôkladne opláchnite. Odvoskovať: 100 ml prípravku rozrieďte v 1 litri vody, naneste roztok na povrch, nechajte pôsobiť aspoň 5 minút, umyte, pozbierajte tekutým vysávačom alebo mopom, dôkladne opláchnite.

1 odmerka = 10 ml

VÝHODY

Hlboký a definitívny účinok proti najodolnejšej špine. Odstráňte už existujúce ošetrenia a staré vrstvy vosku. Pomalá pena uľahčuje nanášanie a oplachovanie.

RADY

Nepoužívať na nové lesklé povrchy, na drevo, metakrylátové vane, lakované povrchy a povrchy citlivé na silne alkalické umývanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu