2 hodnotenia

B - Vetro Camino Grill

Ohniskové sklo, pece, krby, grily

Skladom (>5 ks)
Kód: 4786
Značka: Bellinzoni
€13,37 €11,14 bez DPH
Kategória: Čističe pre domáce použitie
Hmotnosť: 0.95 kg

POVRCHY

Komínové sklo, pece, krby, grily.

VLASTNOSTI

Vysoko alkalický odmasťovač na hĺbkové a rýchle čistenie mastnoty, karbonizovaných zvyškov nečistôt, sadzí. Aktívna pena s vysokou priľnavosťou zvyšuje účinnosť chladu aj na zvislých povrchoch a zmizne niekoľko minút po aplikácii, vďaka čomu je opláchnutie rýchle a jednoduché. Anti-redepozičný účinok zabraňuje opätovnému usadzovaniu nečistôt na povrchoch.

AKO POUŽIŤ

Pred použitím pretrepte. Prípravok nastriekajte na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti 15-20 cm, nechajte niekoľko minút pôsobiť, očistite brúsnou špongiou alebo drôtenkou, zvyšky odstráňte vlhkou handričkou. V prípade potreby aplikáciu zopakujte.

VÝHODY

Nečistoty sa odstránia rýchlo a bez zahrievania povrchu alebo rúry. Aktívna pena nekvapká, čo umožňuje, aby sa produkt prilepil na nečistoty. Pena zmizne, čo uľahčuje oplachovanie.

RADY

Nepoužívať na povrchy citlivé na alkalické produkty (hliník, zliatiny). Po použití opláchnite dávkovaciu trysku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Bellinzoni bola založená v roku 1937 v Miláne (Taliansko). Od svojho vzniku skúma a vyvýja produkty s vysokou profesionálnou kvalitou, ktoré sprevádzajú trh s kameňom a spoľahlivo poskytujú riešenia k možným problémom, ku ktorým dochádza v priebehu takmer storočnej tradície.

Späť do obchodu